'Elektrik faturası' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışı yaptığı açıklamada, elektrik faturalarına ilişkin, "Muhalefetin anlattığı gibi bir durum söz konusu değil" dedi

'Elektrik faturası' açıklaması

CiddiGazete- Coronavirüsü atlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Çamlıca Camii’nde kıldı.

Cami çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

''(Covid-19) Bu süreci çok çok rahat atlattım. Tabii ki bunda aşının faydası muhakkak oldu. Ben 2 Sinovac, 3 de BioNTech oldum. Aşıların tesiriyle rahat bir şekilde ve kısa zamanda bunu geçirmiş oldum. 4-5 gün içerisinde negatife döndük. Bu süreç içerisinde de ne kırgınlık ne yorgunluk ne bitkinlik olmadığı gibi evde de çalışmalarımı, uluslararası, ulusal, hepsini yürüttüm.

EMİNE ERDOĞAN'IN SAĞLIK DURUMU

Henüz eşim atlatamadı. Şu anda da bütün tedbirlere devam ediyor. Pazartesi nasip olursa Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) de bir seyahatim olacak. İnanıyorum ki pazartesi gününe kadar inşallah atlatır. Seyahate beraber gitmek gerekiyor, o beni yalnız bırakmaz.

ELEKTRİK FATURALARI AÇIKLAMASI

Muhalefetin elektrik ve doğalgaz konusundaki spekülatif gayretlerini boşa çıkarmak gerekiyor. Muhalefetin anlattığı gibi bir durum söz konusu değil. Batıda şu anda elektrik, doğalgaz fiyatları nerelerde biz şu anda vatandaşımızı çok daha rahatlatabilmek için elimizden gelen her türlü indirimi uyguladık, uygulamaya da devam ediyoruz. Vatandaşımızı enflasyona ezdirmedik ezdirmeyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2022, 20:43
YORUM EKLE