banner445

Emekli astsubaylara 'Mansur' sözü

TEMAD'ı ziyaret eden CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "Emekli astsubaylara torunlarıyla, çocuklarıyla rahat yaşayabileceği bir ortamın sözünü verdik" dedi

Emekli astsubaylara 'Mansur' sözü

CİDDİGAZETE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nde (TEMAD) Genel Başkan Hamza Dürgen ve üyelerle sohbet etti.

Ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Yavaş, şunları kaydetti:

"Bugün Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi'ni ziyaret ettik. Zaten problemlerini biliyoruz ama hükümetin çözeceği problemlere el atamayınca en azından onlara mutlu yaşayacakları bir Ankara'nın sözünü verdik. Projelerimizi anlattık, kendilerinin sıkıntılarını da anladık.

Bu arada emekli astsubayların torunlarıyla, çocuklarıyla rahat yaşayabileceği bir ortamın sözünü verdik. Çünkü sivil toplum kuruluşları bildiğiniz gibi siyasetin üzerine baskı yapmak, kendi problemlerini çözmek için bir araya gelirler. Bunu daha iyi yapabilmeleri için en az 30-40 yıllarını bu ülke için harcamış astsubaylarımıza güzel bir tesis sözü vermiş bulunuyoruz."

MANSUR YAVAŞ, BU GECE CNN TÜRK'TE

CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu "40", CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ı ağırlayacak. Yavaş'ın Ankara'ya dair planları, hedefleri ve projeleri "40" programında cevap bulacak. Buket Aydın ile "40", çarşamba günü saat 21.00'de CNN TÜRK'te ekrana gelecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 02:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner84