banner445

İBB’de 'biz kazandık' toplantısı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki seçim sonuçları tartışılmaya devam ederken İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı’nın üst düzey yöneticilerle toplantı yaparak, “Biz kazandık, algı yönetimi var, uyanık olun” dedi

İBB’de 'biz kazandık' toplantısı!

CİDDİGAZETE.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı'nın, büyükşehir belediyesinin ve bağlı şirketlerin yöneticileri ile 4 Nisan'da olağanüstü bir toplantı yaparak genel durum ve süreç ile ilgili bilgi verdiği öğrenildi. Aralarında iştiraklerin müdür ve şeflerinin, genel müdürlerin de bulunduğu üst düzey yöneticilerin katıldığı toplantıda, “Algı yönetimi var, seçimi biz kazandık, uyanık olun” dedi.

İBB koridorlarında dolaşan kulis bilgilerine göre; Baraçlı'nın, “Kazandık, güçlüyüz, her şey kontrol altında” vurgusu yapmak ve yöneticilerin de bu yönde mesajlar vermesi için bu toplantıyı düzenlediği konuşuluyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı.

PERSONELE MESAJ

Bilgilendirme toplantısına katılan yöneticiler de kendi personelleri ile toplantı yaparak, Baraçlı'nın mesajlarını ilettiler. Personele, “Her şey yolunda, her şey kontrol altında, seçimi biz kazandık, biz işimizi yapmaya devam edeceğiz, size kimse dokunamaz” şeklinde mesajlar verdiği iddia edildi.

Kaynak: Sözcü

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner84