İsmail Erdem, Hakan Şükür'ü unutmuş!

Yaptırdığı stada FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün ismini veren ve görkemli bir açılış töreni düzenleyen Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Meral Akşener için "FETÖ projesi" diye yazınca İYİ Partililer ayağa kalktı

İsmail Erdem, Hakan Şükür'ü unutmuş!

İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'in sosyal medya üzerinden Meral Akşener'e yönelik suçlamaları İYİ partililer tarafından protesto edildi.

İYİ Parti İl teşkilatı üyesi bir grup, Samandıra meydanında toplandı. Grup, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'in sosyal medya üzerinden Meral Akşener'e yönelik FETO suçlamasını protesto etti. Grup adına basın açıklamasını İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı İbrahim Özkan yaptı. Özkan, Erdem'e tepki gösterirken, "Sayın Genel Başkanımız, İçişleri Bakanlığı zamanında FETÖ tehlikesini görmüş ve yetkilileri uyarmıştır. İsmail Erdem, geçmişindeki FETÖ izlerini başkalarına iftira atarak temizleyemez" diye konuştu.

ERDEM'İN ÇOCUKLARI FETÖ OKULLARINDA OKUDU

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, devletin parasıyla yaptırdığı stada FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün ismini vermiş ve görkemli bir açılış töreni düzenlemişti.

Erdem'in çocuklarının FETÖ okullarında okuduğu, kendisinin de Afrika'daki FETÖ okullarına ziyaretlerde bulunduğu biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 20:15
YORUM EKLE