İYİ Partili vekili kovdular!

24 Haziran seçimlerinde Erzurum'dan milletvekili seçilen İYİ Partili Naci Cinisli, Ankara'da geçici olarak TEDAŞ misafirhanesinde kalmaya başladı. Cinisli'ye bu sabah odayı boşaltması söylendi

İYİ Partili vekili kovdular!

CİDDİGAZETE

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cİnisli'yi Ankara'daki TEDAŞ misafirhanesinden çıkarttılar. 24 Haziran seçimlerinde Erzurum'dan milletvekili seçilen Cinisli, TBMM'deki kayıt işlemleri ve parti çalışmaları için Ankara'ya geldi.

TBMM'nin misafirhanesinde kalmaya başlayan Naci Cinisli, sabah kahvaltıdan sonra tesislerden ayrılırken şok yaşadı. Odanın anahtarını vermek için resepsiyona giden Cinisli'ye görevli, odayı boşaltması gerektiğini söyledi. Nedenini öğrenmek isteyen Naci Cinisli'ye öyle talimat aldıkları söylendi.

Bunun üzerine Cinisli, TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'nu aradı. Telefona çıkan sekreteri Cinisli'ye hangi parti milletvekili olduğunu sordu. İYİ Parti milletvekili olduğunu söyleyen Naci Cinisli'ye genel müdürün sekreteri, "İYİ Partili milletvekillerine konaklama imkanı sağlamıyoruz" dedi, telefonu da TEDAŞ Genel Müdürü'ne bağlamadan kapattı.

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 19:11
YORUM EKLE