Özdağ'dan Soylu'ya: Seni bulacağım

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisine siyasi üslup dışı ağır hakaretlerde bulunan Süleyman Soylu'ya cevap verdi: Erkeksen orada bekle

CiddiGazete- Süleyman Soylu'nun canlı yayında söylemiş olduğu "Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. İtibarımızı onun itibarıyla bir araya getirir miyiz? Haysiyetsiz adam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. Bu kadar açık. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir" sözlerine Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan cevap gecikmedi.

"ERKEKSEN ORADA BEKLE"

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Soylu'ya şu sözlerle meydan okudu:

- Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanlığı makamında böyle bir seviyenin oturmasını gerçekten ister mi bilmiyorum?

- Ben siyasi hayatım boyunca en sert eleştirileri yapmış olmama rağmen, hakkımda hakaret davası açılmış bir siyasetçi değilim.

- Bundan sonra da hakaretle cevap vermeyeceğim.

- Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı yansıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı'nın önüne gideceğim.

- Tek başıma ve silahsız.

- 
Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle!

- Seni yarın içişleri Bakanlığı'nın önünde bulacağım oğlum!

- O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros'un çocuğu.

- Saat 11.00'de.

- Erkeksen orada bekle.

SOSYAL MEDYADAN DA PAYLAŞTI

Ümit Özdağ, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı: "Süleyman, ben yarın saat 11.00’de tek başıma ve silahsız İç İşleri Bakanlığı önünde olacağım. Zerre kadar cesaretin varsa beni şerefli Türk Polisinin arkasına saklanmadan bakanlık kapısında bekle. Kimin ne çocuğu olduğunu orada bütün Türk Milleti görecek."

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 23:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bora
Bora - 2 hafta Önce

Ümit Özdağ bu ülkedeki en kral adamdır.