Peker şimdi de muhalefete saydırdı

Sedat Peker, saat 02.50'de attığı üç Twitter mesajıyla muhalefete çattı: Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın

Peker şimdi de muhalefete saydırdı

CiddiGazete- Günlerdir AKP'li isimler hakkında ilginç iddialarda bulunan Sedat Peker, bu gece muhalif siyasetçilere de saydırdı! Peker, saat 02.50'de attığı üç Twitter mesajıyla, muhalif siyasetçilere çattı.

Sedat Peker, "Her gün çıtayı yükseltiyorsunuz. Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın" ifadelerini kullandı.

Peker'in gece mesaisinde yaptığı paylaşımlar şöyle:

1) Kendini muhalif olarak kabul eden siyasiler, suç örgütü lideri dediniz, eyvallah. Ancak her gün çıtayı yükseltiyorsunuz. Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın.

2) Şahsıma ve aileme yapılan saygısızlığın hesabı için şehadet gömleğini giydim yola çıktım. Ha iktidar ha muhalefet, benim için fark etmez. Saygı sınırlarını zorlamayın. Suç örgütü lideri eyvallah, ancak ötesine geçmeyin.

3) Çakma muhalifler, ben kendi savaşımı kendim veririm. Bir daha saygı sınırını zorlarsanız, iktidar muhalefet hepinize birden devam ederim. Bir bitmediniz kardeşim, siz nasıl bir şeysiniz?

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 23:03
YORUM EKLE