Şahin'in 'deli' dediği rektör konuştu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sorusu üzerine hakkında "Tam bir deli" diye değerlendirme yaptığı rektör Arif Özaydın konuştu

Şahin'in 'deli' dediği rektör konuştu

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 25 Aralık'taki Gaziantep ziyareti sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in tartışma yaratan sözleri ilk kez ciddigazete.com'da haberleştirildi.

Erdoğan, Fatma Şahin'e Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın'ı sordu ve Fatma Şahin "Çok kötü, çok kötü; tam bir deli" sözleri kameralara yansıdı.

Şahin'in "Deli" dediği rektör, Odatv Odatv'ye yaptığı açıklamada, "Ben ilgilenmiyorum bunlarla. Ben hocayım ya. Öğretim üyeliğime, hocalığıma devam edeceğim. Kim ne derse desin" ifadelerini kullandı.

HASİP ŞAHİN DE SORULDU

Rektör Özaydın'a suç örgütü lideri Sedat Peker'e yakın isimlerden Hasip Şahin ile fotoğrafları da soruldu.

Siz Hasip Şahin ile görüştünüz mü?

Tanımam ben, tanımam. Ben düzgün bir öğretim üyesiyim. Tanımam bilmem kimdir nedir.

Fotoğrafınız var ama?

Çekerler fotoğrafı, ben bilmem benim iznim yok, tanımam etmem.

Karşılıklı oturup konuşuyorsunuz?

Hayır hayır sizle de konuşuyoruz. Sizle de çekseler ne olur. Yani biz insanız... Tanımam, etmem... İlişkimiz olmadı ben öğretim üyesiyim, dürüstçe namusluca hizmet etmeye çalışıyoruz. İlişkim yok. Yani seninle de konuştuk şimdi. Fotoğrafımızı çekseler ne olur? Ben tanımam etmem. Ben hocayım. İşimize bakacağız. Öğrenci yetiştirmeye devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2022, 13:31
YORUM EKLE