banner424

Seçim bürosuna molotof atıldı

Adana'da AKP'nin Seyhan Belediye Başkanı Adayı Fikret Yeni'nin seçim bürosuna kimliği belirsiz yüzü maskeli kişilerce molotof kokteyli atıldı. Saldırı sırasında seçim bürosunda toplantı yapan partililerden yaralanan olmadı

Seçim bürosuna molotof atıldı

Olay, saat 20.15 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Şakirpaşa Mahallesi Şakirpaşa Caddesi’nde meydana geldi. AKP Seyhan Belediye Başkanı Adayı Fikret Yeni’nin seçim bürosuna kimliği belirsiz yüzü maskeli kişilerce molotof kokteyli ile saldırıda bulunuldu. Saldırı sırasında seçim bürosunda toplantı yapıldığı ve içerisinin kalabalık olduğu öğrenildi.

Molotof kokteyli atan şüpheliler, olayın ardından ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirdi. Çıkan yangın ise büyümeden partililerce söndürüldü. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı saldırının ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Bölgeyi abluka altına polis, kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

AKP’nin Seyhan Belediye Başkanı Adayı Fikret Yeni, 25 Ocak günü de bıçaklı saldırı sonucu bacağından yaralanmış, saldırgan olaydan birkaç gün sonra polise teslim olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER