banner445

Yavaş'tan 'Ozan Arif Caddesi' talebi!

Ülkücüler, sosyal medyada kampanya başlattı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a, "MHP genel merkezinin önündeki caddenin ismi 'Ozan Arif Caddesi' olsun" mesajları yağıyor

Yavaş'tan 'Ozan Arif Caddesi' talebi!

CİDDİGAZETE

13 Şubat'ta vefat eden ülkücü camianın "Dede Korkut'u Ozan Arif için sosyal medyada kampanya başlatıldı. Ülkücüler, Facebook ve Twitter hesaplarından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a mesaj yağdırıyor...

Ankara Balgat'taki Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi'nin isminin değiştirilmesini isteyen ülkücüler, Ozan Arif'in isminin MHP genel merkezinin adresinde yaşatılması çağrısında bulunuyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ülkücülerin talebine olumlu cevap verirse, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Ozan Arif Caddesi olarak değiştirilecek ve MHP genel merkezi, ülkücü camianın en büyük ozanının ismini antetli kağıtlarında yaşatacak.

Mansur Yavaş, tedavi gördüğü hastanede vefat eden Ozan Arif Şirin'in Samsun'daki cenaze törenine kalabalık bir kafileyle katılım sağlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 10:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Erol
Mustafa Erol - 7 ay Önce

kanımca çok güzel ve yerinde bir karar olur bir ülkücü olarak Mansur Yavaş başkana müteşekkir ve minnettar oluruz

Mehmet Nejat Alptekin
Mehmet Nejat Alptekin - 7 ay Önce

C. Atıf Kansu Cad. adı rahmetli ozanımız OZAN ARİF CADDESİ olarak değiştirilmesi ben ve tüm ÜLKÜDAŞLARIM ın arzuları olarak görülmesi ve bu yönde bir karar alınmasını arz ve rica ederim. Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner457

banner84