Zafer Partisi'nden istifa açıklaması

Zafer Partisi'ndeki istifalarla ilgili Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Şahsuvaroğlu açıklama yaptı

Zafer Partisi'nden istifa açıklaması

CiddiGazete- Zafer Partisi Başkanlık Divanı ve parti üyeliklerindeki istifalarla ilgili Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Şahsuvaroğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Zafer Partisi'nin her geçen gün büyüdüğünü ve iktidara yürüdüğünü söyleyen Lütfü Şahsuvaroğlu, ilk paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Zafer Partisi her geçen gün büyüyor ve iktidara yürüyor. Bu yolda da hiçbir engel tanımıyor. Elbette bu süreçte de her siyasi partide olduğu gibi görevini bırakan arkadaşlarımız olabilir. İstifa eden 4 arkadaşımız var ve arkadaş olarak kalacaklardır" dedi.

Şahsuvaroğlu, diğer paylaşımında ise "Zafer Partisi Basın Sözcüsü olarak ifade ediyorum ki partiden istifa haberleri doğru değildir ve kurulduğu günden itibaren Zafer Partisi milletimizin ümidi olmayı sürdürmektedir. 4 arkadaşımız istifa etmiştir ve onlar fikren camiamızın dışına düşmemiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

İŞTE BUGÜN İSTİFALARINI DUYURAN İSİMLER

Zafer Partisi Kadın ve Çocuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Jülide Nihal Yılmaz, Eğitim ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ersun Bülent Kutlu, Kurucular Kurulu Üyesi İlknur Güngördü ile Baki Küçükokudan, bugün sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla istifa ettiklerini duyurdular.

YORUM EKLE