Acun’un satın alacağı kulübü duyurdu!

“Avrupa'dan takım satın alabilirim” açıklaması yapan Acun Ilıcalı’nın satın alacağı kulüple ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Ayrıca Av. Gürkaynak ile Ilıcalı, sosyal medya üzerinden atıştı

Acun’un satın alacağı kulübü duyurdu!

CiddiGazete- CNNTÜRK Instagram hesabında Damla Uğurtürk'ün sorularını cevaplayan Acun Ilıcalı, Avrupa'da bir kulüp satın alabileceğini duyurmuştu.

Yayıncı kuruluşta da yorumculuğu yapan Raşit Altun, Twitter hesabından "Acun Ilıcalı, başkanlığını Türk iş insanı Işıtan Gün’ün yaptığı Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard’ı satın aldı" mesajını paylaştı.

‘AVRUPA'DA KULÜP SATIN ALAMAM’

Acun Ilıcalı'nın 'takım satın alabilirim' açıklamasının ardından 2018 yılı vergi rekortmenleri listesine 9. sıradan giriş yapan Avukat Gönenç Gürkaynak, ''Acun Ilıcalı Avrupa'da kulüp satın alacakmış. 2018'de vergi rekortmenleri arasında 83. sırada. Ben o listede 9. sıradaydım. Avrupa'da kulüp satın alamam'' paylaşımında bulundu.

‘BENCE DE ALAMAZSIN’

Bunun üzerine Acun Ilıcalı, ''Bence de kulüp alamazsın 8 ayrı ülkenin en büyük televizyonlarına prodüksüyon yapmıyor olabilir misin? O bahsettiğin listede ben en az 10 yıldır varım. Verdiğin verginin reklamını yapmak için beni kullanma, çirkin şeyler bunlar...'' cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 17:07
YORUM EKLE