Daum'dan Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulat'a tepkiler peş peşe gelirken, Daum, "Şimdi konuşmanın doğru zaman olduğunu düşünmüyorum. Türkiye ikinci vatanım..." dedi

Daum'dan Fenerbahçe açıklaması

CiddiGazete- Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, bir kez daha gündeme gelmesi üzerine açıklamalarda bulundu: "Şimdi konuşmanın doğru zaman olduğunu düşünmüyorum. Türkiye ikinci vatanım..."

Fenerbahçe'nin evinde Göztepe'ye mağlup olmasının ardından Teknik Direktör Erol Bulut ile yolların ayrılması gerektiği yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. Yeni teknik direktör adayları da ortaya atıldı. Bu isimlerin başında Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Christoph Daum geliyor.

ŞİMDİ SUSMA ZAMANI!

Fenerbahçe'de görev aldığı 4 sezonda 2 kez şampiyonluk yaşayan, diğer 2 sezonda da şampiyonluğu son maçta kaçıran Christoph Daum, Sarı-Lacivertliler'le ilgili sorulara, "Taraftarların destek mesajları için teşekkür ediyorum. Ancak şimdi konuşmanın doğru zaman olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullanarak cevap verdi. Son dönemde sosyal medyada Türkiye paylaşımları ile ise "Sosyal medya hesabımdan fotoğrafları paylaştım çünkü Türkiye benim ikinci vatanım" diye konuştu.

Kaynak: Akşam

YORUM EKLE