Maça dakikalar kala corona şoku

Manchester United'ın Stoke City ile oynayacağı hazırlık maçı öncesi, Stoke City Teknik Direktörü Michael O’Neill'ın coronavirüse yakalandığı açıklandı

Maça dakikalar kala corona şoku

CiddiGazete- İngiltere’de coronavirüs nedeniyle duran futbol, 17 Haziran’da yeniden başlayacak. Takım halinde antrenmanlara başlayan takımlar, maç kondisyonu kazanmak için hazırlık maçları düzenliyor. Bu maçlardan biri olan Manchester United ile Stoke City arasındaki hazırlık karşılaşması öncesi büyük bir şok yaşandı.

Hazırlık maçının başlamasına dakikalar kala Stoke City Teknik Direktörü Michael O'Neill’ın, coronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Maç iptal edildi. Stoke City de Michael O'Neill’ın coronavirüse yakalandığını doğruladı. 50 yaşındaki teknik adamın tedavisine başlandı.

Michael O'Neill’ın daha önce yaptırdığı coronavirüs testlerinin negatif olduğu ancak son testin pozitif çıktığı belirtildi. Kulüp tarafından yapılan açıklamada Michael O'Neill’ın karantinaya alındığı açıklandı. Takımın antrenmanlarını yardımcı antrenör Billy McKinlay’in yöneteceği ifade edildi.

YORUM EKLE