CiddiGazete- Devlet Malzeme Ofisi'nin (DMO) ürün kataloğuna giren BelPlas üretimi dizel egzoz sıvısı "Belblue", internet üzerinden gerçekleştirilen satışta gördüğü yoğun ilgi üzerine şimdi de akaryakıt istasyonlarında vatandaşların kullanıma sunuldu.

AMBALAJLI YA DA POMPAYLA SATIŞI SUNULUYOR

"Belblue"nun akaryakıt istasyonlarında satışa çıkması vatandaşların ürüne ulaşmasını da kolaylaştırdı.

Doğaya zararlı olan ve dizel araçlardan atmosfere yayılan azot gazı salınımını düşüren "Belblue", akaryakıt istasyonlarında bulunan marketlerde doldurma aparatıyla birlikte ambalajlı olarak ya da otomasyon sistemiyle pompayla satışa sunuluyor.

HEM KALİTELİ HEM DE UYGUN FİYATLI

ABB'nin indirimli et satışına yoğun ilgi ABB'nin indirimli et satışına yoğun ilgi

Ankara'da "Belblue"nun satış ağını genişletmek istediklerini belirten BelPlas AŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Hazman, birçok akaryakıt istasyonuyla da görüşmelerinin devam ettiğini kaydetti. Hazman, "Gübre çeşitlerimizde, yol boyası çeşitlerimizde, buz çözücü solüsyon BelÇöz'de ve diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi önce Büyükşehrimizin ihtiyaçlarını karşılıyor, tasarruf sağlıyor sonra da ürünlerimizi ulusal ve uluslararası pazarlara açıyoruz. Bu üründe de önce 1,5 milyon litreyle Büyükşehir Belediyesinin ihtiyacını karşıladık, sonrasında ürünü ulusal pazara açtık. İnternet üzerinden pazarladığımız ürünü, şimdi sıcak satış yöntemiyle, servis şoförü esnafımıza, tır ile kamyon şoförlerimize, çiftçimize ve tüm vatandaşlarımıza ulaştırmaya başladık. Çevre sağlığı açısından Avrupa standartlarında kullanılması mecburi olan ürünümüz ucuz, kaliteli ve verimli bir ürün" diye konuştu.

Piyasa koşullarında temin etmek yerine kendi ürettiği dizel egzoz sıvısını belediye araçları, otobüsler, hafriyat kamyonları ve iş makinelerinde kullanan ABB, maliyetlerinde tasarruf sağladı.