Çukura düşen çocuk kurtarılamadı

Eyüpsultan'da inşaat alanında açılan çukura düşen sekiz yaşındaki çocuk, AFAD ve itfaiye ekiplerince çıkartıldı ancak hastanede hayatını kaybetti

Çukura düşen çocuk kurtarılamadı

Eyüpsultan İslambey Mahallesi'nde İnşaat kazık direkleri çukuruna 8 yaşındaki Baran Geldi düştü. İtfaiye ve AFAD ekiplerinin çalışmaları sonucu çocuk sağ olarak kurtarıldı. Çocuk ambulansla çevredeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Baran, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay, saat 18.30 sıralarında İslambey Mahallesi Fulya Sokak'taki bir inşaat alanında meydana geldi. İddiaya göre, inşaat alanında iki arkadaşıyla oynayan sekiz yaşındaki Baran Geldi, kazık direkleri için açılan çukuruna düştü. Arkadaşlarının mahalleliye bildirmesi üzerine durum itfaiye ekilenlerine haber verildi. Olay yerine itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. Ekiplerin çalışmaları sonucu çocuk 23.30 sıralarında sağ olarak çıkarıldı.

Baran Geldi, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Geldi, burada doktorların bütün müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 01:41
YORUM EKLE