Arda Turan bana asıldı

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, dün gece Emirgan'daki ünlü gece kulübü Gizli Kalsın'da kavga etti. Berkay'ın eşi, Arda'nın kendisine "asıldığını" söyledi

Arda Turan bana asıldı

Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay'ın burnunu kırdığı kavganın perde arkası ortaya çıktı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in anlattığına göre olay şöyle gelişti:

"Gece kulübünde otururken yan masada erkek arkadaşlarıyla eğlenen Arda koluma dokunup kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi. O anda bana döndü Berkay, 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi bu şimdi?"

Özlem Ada Şahin, olaydan sonra Arda'nın silahla hastaneye gittiğini, Berkay'a silahı verip, "Karın olduğunu bilmiyordum. Çok büyük öküzlük ettim, öldür beni" dediğini iddia etti.

Öte yandan Berkay da o dönem Fenerbahçe forması giyen Beşiktaşlı Caner Erkin'in eşi Asena'yla sık sık birlikte görünüyordu.

YORUM EKLE