Dem Parti CHP'li adayı destekleyecek Dem Parti CHP'li adayı destekleyecek

CiddiGazete- Emekli, asgari ücretli ve dar gelirli vatandaş yaşam savaşı verirken, 600 milletvekili için "indirimli kış tatili paketi" hazırlandı. AKP'li Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AKP Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı'nın organizasyonu ile hem milletvekillerine hem de yakınlarına ücretsiz snowboard ve kayak eğitimi verilecek.

Milletvekillerine "Erciyes Sayın Milletvekillerimizi bekliyor" yazılı broşür gönderilerek indirimler ve otel fiyatları hakkında bilgi verildi. Murat Cahid Cıngı, milletvekillerine yolladığı mailde de Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kendileri için yaptığı kampanyayı tanıttı.

Cıngı, "Sömestr tatilinin yaklaştığı bu dönemde Erciyes Kayak Merkezi'nin destinasyon yönetim şirketi Erciyes A.Ş. ile birlikte siz değerli milletvekillerimiz ve yakınlarınız için kış boyu devam edecek bir tatil kampanyası organize etmiş bulunuyoruz" dedi.

OTELLER VEKİLLERE YÜZDE 50 İNDİRİMLİ

Milletvekilleri ve yakınlarının yararlanacağı indirimli tatil kampanyası dahilinde kayak eğitiminden ücret alınmazken, kayak ve snowboard, kıyafet gibi ekipmanlarda yüzde 50 indirim yapılacak. Vekiller, Erciyes Dağı ve Kayseri şehir merkezindeki 19 ayrı otelde de yüzde 50'ye varan indirimlerden yararlanabilecek. "Erciyes'in dinlendirici atmosferini keşfetmeye hazır mısınız?" başlığı ile hazırlanan broşürlerde milletvekillerine Kayseri ve Erciyes'te kampanyaya dahil oteller ve fiyatları bildirildi, yararlanabilecekleri imkanlar tek tek sıralandı.

(Sözcü)