AKP'li başkandan Bakan Selçuk'a torpil tepkisi

AKP’li Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un kardeşinin bir öğretmene torpil yaptığı iddia ederek duruma tepki gösterdi

AKP'li başkandan Bakan Selçuk'a torpil tepkisi

CiddiGazete- Ankara'nın Çamlıdere ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Hazım Caner Can, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kardeşi Hamdi Selçuk'un torpille bir öğretmenin görev yerini değiştirdiğini iddia etti.

Partisinin ilçe kongresinde konuşan Hazım Caner Can, "Eğitimde tuz kokmaya başladı" diyerek ilçesinde dört öğretmenden ikisinin sınav kazanarak, birinin eş durumundan, diğerinin ise torpille Mamak'a tayin olduğunu dile getirdi.

‘BEN DE YUTTUM YA BUNU!’

Konuyu incelediğinde kendisine yetkililerin öğretmenin hasta babasına bakmak için görev yerinin değiştirildiğini söylediğini ifade eden Can, "Ben de yuttum ya bunu! Babası üç sene önce vefat etmiş. Allah rahmet eylesin. Araştırıyoruz araştırıyoruz, torpili de Milli Eğitim Bakanı'nın kardeşi Hamdi Selçuk. Bakan mı yönetecek kardeşi mi yönetecek? Yok böyle bir şey" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilara karadeniz
Dilara karadeniz - 6 ay Önce

Asğari üçret 2324 tl açlık sı.2445 tl 3 diplomam var acaba taksiçilik mi yapsam.kıralık bulurum herhal.Yiğit muhtaç bir baş soğana..