Şahin Tin kebap yedi belediye ödedi!

"Kuru ekmek yiyorsalar aç değiller demektir" sözleri ile tepkilerin odağı olan AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin'in, yediği kebapların ücretini Çivril Belediyesi'ne ödettiği ortaya çıktı

Şahin Tin kebap yedi belediye ödedi!

CiddiGazete- Gerçek Gündem'in ajansmuhbir adlı bir sosyal medya kaynağına dayandırarak yaptığı habere göre Denizli Milletvekili Şahin Tin, yediği kebapların ücretini Çivril Belediyesi'ne ödetti.

NE OLMUŞTU?

AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuşurken, “Millet aç deyince hoplamayın arkadaşlar, millet aç, perişan. Evet, herkesin midesine bir şey giriyor, kuru ekmek giriyor" sözlerine karşılık, "O zaman aç değil demek" dedi.

Engin Altay, AKP’li Tin’in alay edercesine "O zaman aç değil demek" ifadelerini kullandığını söyleyerek, “Bu tutanağı alacağım, bu tutanağı alacağım, bak, göreceksin, milletten özür dileyeceksin" dedi.

Altay devamında, "Milletin midesine kuru ekmek giriyor sadece diyorum, Beyefendi diyor ki: ‘O zaman aç değiller’ Ben bunu milletin takdirine bırakıyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2020, 01:42
YORUM EKLE